Květen 2017

Aloe Vera Healthy option

31. května 2017 v 13:35

ALOE VERA kde a jak pomůže

31. května 2017 v 10:30

Aloe vera gel

Přírodní drcený gel z Aloe vera neobsahuje chemická konzervační činidla a společnost FLP garantuje jeho kvalitu. Forever Living Products vlastní patentovaný technologický postup konzervace "za studena", čímž se podaří uchovat složení a vlastnosti čerstvého Aloe vera gelu.

* Základním účinkem Aloe vera je detoxikace organismu, která se projeví lepší činností buněk, především tím, že se z povrchu buněk odstraní nečistoty, buňky budou citlivější na podněty okolního prostředí (obdoba špinavého a čistého okna), a také specifickým účinkem na trávení, hlavně na buňky tlustého střeva.
* Dalšími vlastnostmi Aloe vera jsou harmonizující účinek a účinek antistresový. Tyto účinky potřebuje každý k pocitu pohody a normalizace procesů trávení.
* Aloe vera upravuje žaludeční kyselost - snižuje překyselení, ale na druhé straně při nedostatečné kyselosti dokáže stimulovat její zvýšení.
* Optimalizuje se produkce trávicích šťáv.
* Zlepšením činnosti střevních klků se zlepší zpětné vstřebávání vody v tlustém střevě.


Kde všude Aloe vera pomůže:

1. pálení žáhy - pravidelné pití Aloe vera gelu odstraní nepříjemný pocit pálení žáhy především úpravou množství tvorby žaludeční kyseliny,
2. nedostatečné trávení - Aloe vera pomáhá normalizovat celý proces trávení,
3. zácpa - je velkým rizikovým faktorem pro vznik rakoviny tlustého střeva; pravidelné pití Aloe vera si poradí i s několik let trvající zácpou,
4. průjem - zejména průjem, který je následkem nedostatečného trávení, nervozity a stresů, ale také virové průjmy, zejména u dětí; zvlášť dobrých účinků se dosahuje v případě dráždivého tračníku,
5. vředová choroba žaludku a dvanácterníku - Aloe vera kromě výše uvedených vlastností urychluje hojení ran, tlumí bolest a krvácení, je tedy optimálním doplňkem základní léčby tohoto častého a opakujícího se onemocnění. Aloe má všeobecně baktericidní účinek - zabíjí bakterie. Tento účinek je velmi intenzivní a specifický na bakterii Helicobacter pylori, která se z velké části podílí na vzniku žaludečních vředů.
6. nechutenství - Aloe vera normalizuje chuť k jídlu - zvýšenou chuť snižuje, sníženou naopak zvýší. Tento účinek je cenný zvláště u dětí, které trpí nechutenstvím. V těchto případech spíše doporučujeme Aloe Berry Nectar, jde o Aloe vera gel, ochucený brusinkami s přídavkem jablečného octa, který také obsahuje velké množství vlákniny a přírodního vitaminu C. Vhodné je doplnit výživu o multivitaminový příprave Forever Kids v dávce 3xdenně 1 tabletku.

Info: Oblíbené odkazy - výživové doplňky
Dávkování Aloe vera gelu: 1x až 2x denně 0,2 dcl - 0,5 dcl gelu

Info: Oblíbené odkazy - aloe vera nápoje


Aloe Vera 1

30. května 2017 v 19:18
ALOE VERA FOREVER

Gel z Aloe vera je přírodní substancí s vysokou nutriční hodnotou a regenerační aktivitou na úrovni buněk. Buňky čistí, vyživuje, napomáhá odstraňování odumřelých a urychluje zdravé buněčné dělení. Buňky vyšší kvality znamenají zlepšení funkce orgánu, orgánových systémů i celého organizmu.
Aloe působí svou unikátní vlastností ve dvou oblastech :

1. na epitel = anatomický termín pro vrstvu buněk, které tvoří největší orgán našeho těla - kůži a stěny všech vnitřních dutin - sliznice.

2. imunitní systém. Obsahuje tzv. imunomodulátory, které podporují a vyrovnávají funkce imunitního systému jak v případě snížené, tak zvýšené aktivity.

Pro více informací mě kontaktujte


ALOE VERA

30. května 2017 v 18:47
ALOE VERA FOREVER
Spousta lidí považuje aloe vera za "všelék" či nedoceněný zázrak přírodní medicíny. Zřejmě proto, že jeho působení je skutečně rozsáhlé a velmi komplexní. Snad v prvé řadě by bylo třeba ocenit, že detoxikuje a vyživuje organismus, zabezpečuje správnou činnost zažívacího systému a zlepšuje vstřebávání látek. V souvislosti s tím poskytuje našemu tělu i další "výhody":
  • je vynikající při střevních i zažívacích potížích, upravuje vyprazdňování
  • zlepšuje funkci jater, žlučníku i ledvin, obnovuje přirozenou žaludeční flóru
  • preventivně ochraňuje před rakovinou tlustého střeva a konečníku
  • připravuje střeva na vstřebávání živin, doplňuje životně důležité látky
  • posilňuje imunitní systém, pomáhá u alergií
  • příznivě působí u cukrovky, kdy podporuje látkovou výměnu
  • je vhodný při vyčerpanosti a psychické nevyrovnanosti
  • je doporučován u ženských potíží, u hormonálních problémů
  • pozitivně působí na cévy a ovlivňuje jejich pružnost, podporuje činnost srdce
  • má protizánětlivý, proti plísňový, protivirový a regenerační účinek

O aloe vera se dá hovořit spoustu hodin, vydat řadu knih a téma stále nebude vyčerpané. Tuto rostlinu používali již staří Číňané, indiáni, Indové, Řekové či Egypťané, naši předkové ji nazývali různými přídomky - např. "krev bohů" či "pramen věčného mládí", Kryštof Kolumbus ji pojmenoval "doktor v květináči". Do Evropy se aloe dostalo v 16. století a bylo využíváno ošetření podrážděné a popálené kůže, při bolestech žaludku či hlavy, podávalo se u zácpy, u potíží s ledvinami, při ztrátě hlasu.
Přidej se k nám a poznej účinky tohoto skvělého ALOE VERA, pro více informací mě prosím kontaktujte :)

FLP

30. května 2017 v 12:28
Forever poskytuje obyčejným lidem příležitost stavět výjimečnou finančně bezpečnou budoucnost. Jedná se o šanci začít podnikat s reálným potenciálem, neomezeným příjmem a osvědčenými výsledky a současně byste dosáhli této exkluzivní rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.
Co je síťový marketing?
Síťový marketing, známý také jako týmový marketing, je efektivní a osvědčený obchodní model, který využívá osobní doporučení k propagaci a prodeji produktů nebo služeb společnosti.
Forever je dobře zavedená strukturovaná síťová marketingová společnost. Namísto investování velkého množství do reklamy, společnost Forever velkoryse odměňuje lidi za sdílení svých produktů a obchodních příležitostí s ostatními. To je klíč.ZKUSTE, PODĚLTE S OSTATNÍMI, BUĎTE ZDRAVÍ, BUĎTE ŠŤASTNÍ A AŤ VAŠE PODNIKÁNÍ JEN ROSTE :)

Forever provides ordinary people with an opoortunity to build an exceptional financially secure future. This is a chance to start a business with real potential, uncapped income, and proven results, while still being able to achieve that exclusive work-life balance.
What is network marketing?
Network marketing, also known as team marketing, is an effective and proven business model that uses personal recommendation to promote and retail a company´s products or services.
Forever is a well-established, structured network marketing company. Instead of investing large amounts in advertising, Forever generously rewards people for sharing its products and business opportunity with others. Thats the key.

TRY IT, SHARE WITH OTHERS, BE HEALTHY, BE HAPPY, MAKE YOUR BUSINESS GROW :)

DOŽIVOTNÍ SLEVY

30. května 2017 v 11:36 | Lenka

FOREVER LIVING PRODUCTS

je největším pěstitelem, výrobcem a distributorem produktů ALOE VERA na světě.

DOŽIVOTNÍ SLEVY ??? JEDNODUŠE :)
Přidejte se k nám: stanete se chytrým spotřebitelem, stanete se součástí týmu Forever Living Business Owners.
Prozkoumejte příležitost s Health and Wellness Industry a s nejlepšími produkty, které jsou k dispozici na celém světě.
Přineste Forever Lifestyle do vašeho domova, rodiny a k přátelům nebo všude kolem sebe :) Volba je na vás :)

Prostě si užívejte, buďte šťastní a žijte zdravě s produkty ALOE VERA.

Přidejte se k nám zadarmo :)
Ptejte se na detaily, poradím Vám.

Aloe deodorant

19. května 2017 v 12:14
Aloe Ever-Shield

Je vyroben bez škodlivých antiperspiračních hliníkových solí, které se nacházejí v mnoha jiných deodorantech. Je ochráncem Vašeho podpaží a díky vysokému obsahu aloe se tento deodorant může aplikovat hned po holení nebo depilaci voskem bez toho, aby způsoboval podráždění.
Můžete se na něj spolehnout, protože působí celý den a vy se můžete věnovat svým povinnostem, i sportu atd.
Aloe Ever-Shield má čistou, příjemnou a nezatěžující vůni.


Pokud máte zájem objednat prosím neváhejte mě kontaktovat :)

Forever pro naše domácí mazlíčky

19. května 2017 v 12:04

Forever Living prodává hodně výrobků, které jsou vhodné i pro naše domácí mazlíčky, všechny výrobky jsou vyrobeny ze 100% aloe, bez pesticidů.


Můžete objednávat výrobky zde:
https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=CZE&language=cs&itemCode=30&distribID=420006004831