ALOE VERA kde a jak pomůže

31. května 2017 v 10:30

Aloe vera gel

Přírodní drcený gel z Aloe vera neobsahuje chemická konzervační činidla a společnost FLP garantuje jeho kvalitu. Forever Living Products vlastní patentovaný technologický postup konzervace "za studena", čímž se podaří uchovat složení a vlastnosti čerstvého Aloe vera gelu.

* Základním účinkem Aloe vera je detoxikace organismu, která se projeví lepší činností buněk, především tím, že se z povrchu buněk odstraní nečistoty, buňky budou citlivější na podněty okolního prostředí (obdoba špinavého a čistého okna), a také specifickým účinkem na trávení, hlavně na buňky tlustého střeva.
* Dalšími vlastnostmi Aloe vera jsou harmonizující účinek a účinek antistresový. Tyto účinky potřebuje každý k pocitu pohody a normalizace procesů trávení.
* Aloe vera upravuje žaludeční kyselost - snižuje překyselení, ale na druhé straně při nedostatečné kyselosti dokáže stimulovat její zvýšení.
* Optimalizuje se produkce trávicích šťáv.
* Zlepšením činnosti střevních klků se zlepší zpětné vstřebávání vody v tlustém střevě.


Kde všude Aloe vera pomůže:

1. pálení žáhy - pravidelné pití Aloe vera gelu odstraní nepříjemný pocit pálení žáhy především úpravou množství tvorby žaludeční kyseliny,
2. nedostatečné trávení - Aloe vera pomáhá normalizovat celý proces trávení,
3. zácpa - je velkým rizikovým faktorem pro vznik rakoviny tlustého střeva; pravidelné pití Aloe vera si poradí i s několik let trvající zácpou,
4. průjem - zejména průjem, který je následkem nedostatečného trávení, nervozity a stresů, ale také virové průjmy, zejména u dětí; zvlášť dobrých účinků se dosahuje v případě dráždivého tračníku,
5. vředová choroba žaludku a dvanácterníku - Aloe vera kromě výše uvedených vlastností urychluje hojení ran, tlumí bolest a krvácení, je tedy optimálním doplňkem základní léčby tohoto častého a opakujícího se onemocnění. Aloe má všeobecně baktericidní účinek - zabíjí bakterie. Tento účinek je velmi intenzivní a specifický na bakterii Helicobacter pylori, která se z velké části podílí na vzniku žaludečních vředů.
6. nechutenství - Aloe vera normalizuje chuť k jídlu - zvýšenou chuť snižuje, sníženou naopak zvýší. Tento účinek je cenný zvláště u dětí, které trpí nechutenstvím. V těchto případech spíše doporučujeme Aloe Berry Nectar, jde o Aloe vera gel, ochucený brusinkami s přídavkem jablečného octa, který také obsahuje velké množství vlákniny a přírodního vitaminu C. Vhodné je doplnit výživu o multivitaminový příprave Forever Kids v dávce 3xdenně 1 tabletku.

Info: Oblíbené odkazy - výživové doplňky
Dávkování Aloe vera gelu: 1x až 2x denně 0,2 dcl - 0,5 dcl gelu

Info: Oblíbené odkazy - aloe vera nápoje

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 31. května 2017 v 10:45 | Reagovat

Rychle, rychle běží čas, když něco marně dlouho hledáme? Některé jedince přivádí hledání k psychickým problémům a tak se uklidňují pomocí; nadávání, drog, jídla, sexu, vírou v zázraky, pohádkami, sny, atd. Jsou i tací co hledají odpověď na otázku Života, Vesmíru a vůbec, tou odpovědí je, vše je psychická iluze, která vypadá pro naši inteligenci reálně.

Důkazem je zde to, že zde není pevný bod, vše je v pohybu, co bylo, nezměníme, a o tom co bude, nic nevíme. Rychle, rychle běží čas našeho života, když něco marně hledáme. Problémem je zde to, že když to konečně díky velikému štěstí najdeme, a tak to netrvá dlouho a začneme hledat zase něco jiného.

Nejvíce mě vytáčí, když se na monitoru počítače ukáže, že je zde chyba s nějakým číslem, očíslovat chyby to je přímo vrchol škodolibosti od programátorů. Nebo se setkávám s tím, že počítač mě ukazuje, že pracuje a že jej nemám vyrušovat drze od jeho důležité profesionální práce. Někdy exploduji a donutím počítač k tomu, aby mě přestal drze ignorovat.

Nejhorší je nepřehledné rozhraní, zrovna před chvílí jsem nemohl ve složitém grafickém nastavení, najít kouzelné tlačítko, abych povolil to, co bylo systémem zakázáno, nakonec klasická metoda pokusu a omylu uspěla a vše se dalo konečně do pohybu. Jak začnete něco dělat profesionálně tak vám rychle běží čas, a pokud není vše v čas hotové, tak nemáte už na nic jiného čas, a o tom to je, že nevíme, kde to máme hledat!

2 foreverlivingproduct foreverlivingproduct | 31. května 2017 v 12:01 | Reagovat
3 Silvie Silvie | E-mail | 11. března 2018 v 21:22 | Reagovat
4 foreverlivingproduct foreverlivingproduct | 12. března 2018 v 20:43 | Reagovat

[3]: Silvinko to je dobře, aloe vera je velice prospěšné pro všechny lidičky a hlavně upevňuje zdraví a to je na světě nejdůležitější. Pěkný večer.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama