Kdybych tak mohla změnit svůj život

4. srpna 2017 v 19:06
Kdybych tak mohla změnit svůj život, tak bych nikdy nezažila to co jsem již zažila. Nevím jestli bych to vůbec chtěla, nelituji ničeho čím jsem si prošla a že to kolikrát nebylo lehké.
Procestovala jsem celý svět, poznala jsem skvělé lidičky, na které nikdy nezapomenu, na dobrodružství, které jsme prožili..tito lidi mi zůstali v srdíčku navždy a jsem za to vdečná, kdybych změnila svůj život, třebas bych se s nimi nikdy nesetkala..a nepoznala jejich lásku a vstřícnost.
Přidala jsem se také k Forever living products a nelituji, že jsem s nimi. Začala jsem pracovat z domu, pracuji kdy já chci, kde já chci, kolik hodin chci. Věnuji se svým blízkým, rozdávám radost všude kam se podívám. Miluji lidičky, miluji zvířata, miluji všechny. Forever mi ukázal spoustu možností jak se stát úspěšným a také jak si splnit své sny. Je to skvělé rozhodnutí..a kdybych změnila svůj život třebas bych tuto možnost ani neměla, kdo ví???

Jsem vdečná a spokojená s tím co mám a je teď. Žiji přítomností a nechtěla bych svůj život změnit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alli Alli | Web | 4. srpna 2017 v 19:22 | Reagovat

Ahoj já jsem Alča a naprosto s tebou souhlasím. V podobné náladě jsem také napsala članek a jsem ráda, že tento názor nesdílím sama :D

2 foreverlivingproduct foreverlivingproduct | 5. srpna 2017 v 9:02 | Reagovat

Ahoj Alčo, děkuji, taky jsem ráda, že máme stejný názor, přeji ti krásný den :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama