Září 2017

Přivítejme podzim

30. září 2017 v 10:12
zdravikrasaaloevera.simplesite.com
KRÁSNÝ PODZIM VŠEM

Vždy něco pro každého

28. září 2017 v 17:06

Stačí si jen vybrat.. vánoce se blíží .. v oblíbených odkazech info.

Zrychli svůj organismus

26. září 2017 v 20:30

Správným jídlem, ale i doplňky můžete zrychlit svůj organismu, ale také pohybem.
Od nás můžete vyzkoušet Forever Therm. Najdete v oblíbených odkazech regulace hmotnosti.

Přednáška

25. září 2017 v 15:19

Srdečně VÁS ZVEME.

Webinář3

25. září 2017 v 15:15

Muži muži muži

23. září 2017 v 11:13

Nejen ženy mají zdravotní problémy, ale také muži. Je třeba si to jen přiznat a něco s tím dělat. My máme řešení.
V oblíbených odkazech otevřete vitamíny, nápoje nebo cokoliv a dostanete se na katalog výrobků, vybrat si už můžete cokoliv.. Nakoupit můžete i s 15% slevou. Přidejte se a nakupujte s pohodlí vašeho domova kolik chcete, kolik potřebujete, kolik potřebují vaši známí.. Krásný den.

Čas pro sebe

23. září 2017 v 10:02
Je třeba si udělat čas i pro sebe a odpočinout si. Každý máme svůj styl odpočívání. Já miluji dobrou kávu a něco si přečíst. Pro mě úžasný relax.
K relaxu patří i aroma terapie. Máme jich spoustu v nabídce. Každý den s jinou vůní ..........

Webinář

21. září 2017 v 16:00

Dozvíte se plno zajímavých věcí.. neváhejte a poslechněte si náš webinář, který vede p. Milan Drobík.

V případě, že by jste chtěli vědět více neváhejte mě kontaktovat.
V oblíbených odkazech jsou informace o přidání se k nám, nebo jen nákup aloe vera nápojů a jejich dalších výrobků.

Budoucnost

20. září 2017 v 19:42

Přírodní bělící účinek

18. září 2017 v 15:58
Výsledky jsou vidět LíbajícíSmějící se

CENA INFO - OBLÍBENÉ ODKAZY - OSOBNÍ PÉČE - v dolní části Toothgel..

Zubní pasta /gel/

17. září 2017 v 16:10

Krásný zářivý zdravý úsměv.. všelék na všechny trápení a starosti. Tato zubní pasta je absolutně nejlepší, vydrží až 6 měsíců při pravidelném používání, mám osobně vyzkoušeno a nemůžu si vynachválit. I vy si ji můžete vyzkoušet, koupit s 15% slevou.
Odkaz zde:
Všichni používáme zubní pasty, já používám tuto. Jsem nesmírně spokojená, přírodní, bez chemikálií, netestovaná na zvířatech. Také dlouho vydrží, až 6 měsíců při pravidelném používání. Když si to spočítáte kolik zubních past si musíte během té doby koupit, zdá se mi tato cena naprosto vpořádku.
A ještě k tomu s 15% slevou. Tak neváhejte, přidejte se a kupte si ji sami, s doručením až k Vám domů. Přeji krásný den.
https://www.foreverliving.com/retail/entry/Shop.do?store=CZE&language=cs&itemCode=028&distribID=420006004831

A vy jste to věděli?

17. září 2017 v 12:15Po alkoholovém dýchánku je to opravdu velice účinné a pomáhá překonat vše co po alkoholu cítíme.. a věřte mi kocovina zmizí poměrně rychle.. a hlavně tělíčko zásobujete vitamíny, které nám alkohol sebral.. popřemýšlejte o tom.


Hodně zdraví Vám přeji s láskou Líbající v odkazech máte informace, které by se Vám třeba mohli hodit. Pěkný den

Svět nám leží u nohou

16. září 2017 v 9:46
Celý svět nám leží u nohou. Již jsme ve 159 zemích. I já mám své úspěchy se zahraničím a nevzdávám to. Jedu dál. Pomáhat lidem je to nejcennější co mě naplňuje.


Začni od začátku

11. září 2017 v 20:37
Začni od začátku :) ve všem je důležitá disciplína, to platí i o budování podnikání. My pracujeme z domu a budujeme skvělý tým. I vy můžete být jeho součástí a získat veškeré výhody.


Nové příležitosti každý den.

Správně zvolený výrobek

7. září 2017 v 16:17
Správně zvolený výrobek pro naše zdraví a vitalitu.Proč to děláš??

3. září 2017 v 9:42

Když začneš s jakýmkoliv businessem nebo sportem nebo čímkoliv, tak se tě lidé budou ptát pořád dokola "Proč to děláš?" budou se ti smát, budou tě pomlouvat, budou tě nenávidět...... a až se ti bude dařit, až začnou vidět výsledky, tak za tebou příjdou a začnou se ptát "Jak jsi to udělal?" Z vlastní zkušennosti to znám a vím, že lidé na začátku čehokoliv nikdy nevěří, ale když zjistí, že to co dělám funguje, tak začnou zamnou chodit a ptát se sami, pak začnou třeba i sami a pomaličku krok za krokem vidí výsledky.. Takže vždy každému říkám, není třeba hned lidi odsuzovat, ale zkusit si to na vlastní kůži a vidět vše na vlastní oči zda to opravdu funguje. Přeji všem mnoho zdaru ve všem, o čem jsou přesvědčeni, že to jde a funguje. Já věřím v FLP. I vy můžete začít. Přidejte se k nám. (info v odkazech)

P

Rutina a nebo životní styl?

2. září 2017 v 10:16
A jak vy začínáte svůj den?? Možná se někomu bude zdát, že ranní pití vody a běh nebo jakékoliv cvičení je prostě rutina, ale co když je to můj, Tvůj, Váš životní styl??? Jak jste na tom vy?


Vitamíny pro děti

1. září 2017 v 18:50
Vitamíny pro naše děti jsou velice důležité, je potřeba je doplňovat pravidelně, abychom se vyhli nemocem. S přicházejícím podzimem a zimou je to obzvlášť důležité. Můžete využít i našich vitamínů, které dodají dětem vše potřebné.


Podrobnější informace o účincích z Vera, viz tento článek.
Je to osobní zkušenost.... MUDr. Adela Englerová... Doktor-onkolog

Jak může aloe pomoci, mému dítěti?

Jak je uvedeno výše, Aloe Vera pomáhá regulovat imunitní systém. V těchto dnech je mnoho dětem již v předškolním věku diagnostikována alergie nebo astma. Děti opakovaně berou antibiotika. Tělo dítěte je pak oslabené a víc náchylné na infekce, které se opakují a vrací.

"Jako matka tří synů jsem bojovala ve školce s kašlem, rýmou a zkoušela jsem na to snad všechno. Nicméně, můj prostřední syn má alergii spojenou s astmatem, a bylo to tak špatné, že si musel každé ráno a večer nastříkat sprej, aby se mohl nadechnout a usnadnit si dýchání. V té době byl stále v mateřské školce a jeho noční kašel byl neutichající a náročný jak pro něj tak i pro nás jako rodiče.

Když jsem zjistila něco o Aloe Vera, rozhodla jsem se, že to zkusíme,, kromě klasické léčby. Jsem si jistá, že víte, že když přijde na zdraví, lidé vyzkoušejí kromě léků i mnoho přírodních produktů. Začali jsme podávat aloe 2 x denně ráno a večer 1 polévkovou lžíci. Bylo to na jaře, v době rozkvětu všech rostlin, na které je alergický. Po pár týdnech kašel ustupoval.Po dalších několika týdnech jsme začali vysazovat i spreje a celé léto proběhlo bez problémů. Začal chodit na podzim do školy jako prvňáček. Začala i topná sezóna, která je pro alergiky také velice náročná, ale toto náš syn zvládnul také bez problému. A když se přilbížila zima, začali jsme opět podávat aloe vera a světe div se nepřišel žádný kašel, žádná rýma a nemuseli jsme podávat žádná antibiotika ani spreje.

Rozhodla jsem se ne pro Aloe vera gel neochucený, ale užíváme Aloe Vera peach, který má výtečnou chuť broskví a skvěle a příznivě působí na dýchací cesty. Samozřejmě, že má všechny atributy Aloe Vera, protože obsahuje 91 % Aloe Vera Gelu.

My rodiče chceme jen to nejlepší pro naše děti. Zdraví je jedna z nejvyšších priorit nás všech."

Toto je úžasný příklad toho, že Aloe Vera funguje.. teď v době před zimou je třeba si posílit imunitní systém a to nejen nás dospělých, ale i našich dětí, proto neváhejte a kontaktujte mě pro případný nákup, nebo také info najdete v odkazech vitamíny... zde se můžete dozvědět i o dalších výrobcích s AloeVera.informace převzaty z facebook Aloe Vera.

--- a zase ten sport, jídlo atd.

1. září 2017 v 18:26
NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT... KAŽDÝ MÁME SVOJE TEMPO...TAK TOMU JE I V BUSINESSU
Doplňte si vitamínky ať si svoje tělíčko připravíte na zimu. Můžete koupit i naše skvělé prověřené vitamíny. Info v odkazech.