Vitamíny pro děti

1. září 2017 v 18:50
Vitamíny pro naše děti jsou velice důležité, je potřeba je doplňovat pravidelně, abychom se vyhli nemocem. S přicházejícím podzimem a zimou je to obzvlášť důležité. Můžete využít i našich vitamínů, které dodají dětem vše potřebné.


Podrobnější informace o účincích z Vera, viz tento článek.
Je to osobní zkušenost.... MUDr. Adela Englerová... Doktor-onkolog

Jak může aloe pomoci, mému dítěti?

Jak je uvedeno výše, Aloe Vera pomáhá regulovat imunitní systém. V těchto dnech je mnoho dětem již v předškolním věku diagnostikována alergie nebo astma. Děti opakovaně berou antibiotika. Tělo dítěte je pak oslabené a víc náchylné na infekce, které se opakují a vrací.

"Jako matka tří synů jsem bojovala ve školce s kašlem, rýmou a zkoušela jsem na to snad všechno. Nicméně, můj prostřední syn má alergii spojenou s astmatem, a bylo to tak špatné, že si musel každé ráno a večer nastříkat sprej, aby se mohl nadechnout a usnadnit si dýchání. V té době byl stále v mateřské školce a jeho noční kašel byl neutichající a náročný jak pro něj tak i pro nás jako rodiče.

Když jsem zjistila něco o Aloe Vera, rozhodla jsem se, že to zkusíme,, kromě klasické léčby. Jsem si jistá, že víte, že když přijde na zdraví, lidé vyzkoušejí kromě léků i mnoho přírodních produktů. Začali jsme podávat aloe 2 x denně ráno a večer 1 polévkovou lžíci. Bylo to na jaře, v době rozkvětu všech rostlin, na které je alergický. Po pár týdnech kašel ustupoval.Po dalších několika týdnech jsme začali vysazovat i spreje a celé léto proběhlo bez problémů. Začal chodit na podzim do školy jako prvňáček. Začala i topná sezóna, která je pro alergiky také velice náročná, ale toto náš syn zvládnul také bez problému. A když se přilbížila zima, začali jsme opět podávat aloe vera a světe div se nepřišel žádný kašel, žádná rýma a nemuseli jsme podávat žádná antibiotika ani spreje.

Rozhodla jsem se ne pro Aloe vera gel neochucený, ale užíváme Aloe Vera peach, který má výtečnou chuť broskví a skvěle a příznivě působí na dýchací cesty. Samozřejmě, že má všechny atributy Aloe Vera, protože obsahuje 91 % Aloe Vera Gelu.

My rodiče chceme jen to nejlepší pro naše děti. Zdraví je jedna z nejvyšších priorit nás všech."

Toto je úžasný příklad toho, že Aloe Vera funguje.. teď v době před zimou je třeba si posílit imunitní systém a to nejen nás dospělých, ale i našich dětí, proto neváhejte a kontaktujte mě pro případný nákup, nebo také info najdete v odkazech vitamíny... zde se můžete dozvědět i o dalších výrobcích s AloeVera.



informace převzaty z facebook Aloe Vera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama