Ještě to není ono

24. října 2017 v 18:28
Pořád čekám, že se stane zázrak a uvidím všechny lidičky kolem sebe šťastné, spokojené, bez starostí, s bohatstvím..atd.
Přála bych všem co chtějí. Všichni mají své sny, někdo malé někdo velké, ale málokdo si za nimi jde. Někdo si řekne, že to nemá cenu, někdo zase namítne, že je to ztráta času si plnit své sny, vždyť to co se má stát se stane, že to co má přijít příjde, ale sny se nám nesplní jen tak, když budeme ležet na gauči a čučet na televizi a přemýšlet ..óo jaké by to bylo kdyby..nenene tudy cesta nevede..je třeba něco udělat.. zázrak se nestane přes noc, jak si často myslíme, že když budeme snít, hned se nám to splní..je to asi úplně jinak. Moc bych si přála, aby se stal zázrak a lidi pohlédli na své cíle a vize z jiného pohledu, ráda bych, aby pochopili, že honit se za něčím nesmyslným a nereálným je neudělá šťastným a spokojeným, je třeba si stanovit reálné cíle, je třeba jim jít naproti..
Já se snažím svým lidičkám kolem sebe každý den připomínat to jak je krásné se každý den probudit s novým nápadem a snažit se ho zrealizovat, krůček po krůčku budovat to čeho chceme dosáhnout. Každý den se snažím usmát se na všechny, které potkám a svým úsměvem jim dát najevo, že ten den není zase tak špatný a zakaboněný jak si myslí, že stačí i ten úsměv, aby nám den připadal krásnější.. a pak se nám chce hned dělat něco co nás naplňuje a třebas začít něco nového.
Ve svém týmu lidem předávám hlavně lásku k bližnímu a porozumnění, to, že výrobky pomáhají našemu tělíčku uvnitř je už druhá věc, lidé si chtějí povídat, lidé chtějí naslouchat, lidé si rádi nechají poradit, lidé mají svoje trápení a chtějí se svěřit.. Já si plním svůj sen v tom, že jsem řadě lidiček ukázala cestu jak si své sny plnit a jak je i oni můžou pomaličku plnit i ostatním..ještě je třeba na sobě pracovat, je potřeba vychytat mouchy jak se říká, ještě to není ono, ale jednoho dne to bude skvělé a nejlepší.. moje heslo je a bude, i kdyby moje snaha měla pomoci alespoň jednomu človíčkovi, tak za to budu vděčná a ráda. ZA SKVĚLÝMI ÚSPÉCHY KRÁČEJME SPOLEČNĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama