Listopad 2017

Zlatá Gin-CHia

26. listopadu 2017 v 19:02
Zkombinovali jsme dvě historické byliny: zlatou šalvěj ze západu a žen-šen z východu a vytvořili moderní zázrak - Forever Gin-Chia.

Zlatá Chia obsahuje ze všech plodin nejvyšší procento polonasycených mastných kyselin (a-linolenovou a linoleinovou -83.2 %). Je vynikajícím zdrojem omega-3 mast-ných kyselin, přírodních antioxidantů a dietní vlákniny. Obsah proteinů v Chie je vyšší než v jiných obilovinách. Porovnejte 19-23% proteinů v Chie s pšenicí (14%), kukuřicí (14%), rýží (8.5%), ovsem (15.3%) a ječmenem (9.2%). A na rozdíl od jiných obilovin je to kompletní protein, má přiměřenou rovnováhu esenciálních aminokyselin. Je to také účinný antioxidant.

Žen-šen (Ginseng) je legendární pro své tonizační vlastnosti a vysloužil si mezi orientálními uživateli jméno "král tonik". Obsahuje jedenáct hormonům podobných saponinů, které dělají ze žen-šenu adaptogen (sloučenina, která přizpůsobuje své účinky potřebám těla). Žen-šen je také účinný antioxidant.Společně tyto vzácné byliny obsahují vitaminy A, B1, B2, C a D a rovněž tiamin, riboflavin, vápník, železo, sodík, draslík, zinek, měď, hořčík, mangan a přírodní papriku.Co mám v koupelně?

25. listopadu 2017 v 13:06
Všichni nakupujeme v drogérii šampony, krémy na obličej, krémy na tělo, sprchové gely, zubní pasty.. dala jsem si jednou tu práci a spočítala si kolik za to vlastně utratím..a byla jsem v šoku. Pak jsem přešla na výrobky přírodní s aloe vera a zjistila jsem, že dlouho vydrží, že udělají pro mé tělíčko a pleť velikou službu a hlavně vlastně ušetřím. No není to skvělé?? Já myslím, že naprosto skvělé. Zkuste je taky a poznejte jejich sílu Líbající
P.S. na obrázku mi ještě schází šampon a sprchový gel, co používám, a více výrobku nepotřebuji..a hlavně nemusím je kupovat každý měsíc. Např. zubní pasta s přírodním bělícím účinkem mi vydrží až 5měsíců a to mám rovnátka a zuby si čistím pořád, ale nepotřebuji této zubní pasty hodně, stačí kapička, krásně voní, krásně pění a je výborná pro zdravé dásně.
Takže moji milí neváhejte a přidejte se zdarma, nakupujte se slevou, dejte zdravé a účinné dárky svým blízkým a radujte se.
ID sponsora 420006004831

Vánoce se blíží

25. listopadu 2017 v 12:57
Vánoce se blíží, čas je neúprosný. Co takhle darovat dárek pro zdraví. Aloe vera je odjakživa známá rostlina jako všelék. A my víme, že opravdu pomáhá na cokoliv. Přidejte se zdarma a nakupujte s 15% slevou. Vždyť zdraví máme jen jedno. Když už nás poveze nemocniční auto, asi je dost pozdě vzdychat a říkat si, že jsme mohli pro své zdraví udělat více, prevence je důležitá. Tak pojďme do toho. Tyto výrobky jsou také skvělým vánočním dárkem pro každého. I pro domácí mazlíčky zde máme něco.


F.I.T. program V5

11. listopadu 2017 v 19:56
Podzim je zde, podpořte své zdraví a krásu tímto skvělým programem, výrobky z aloe vera. Nakupujte s 15% slevou. Přihlášení je zdarma. Sleva na doživotí. Nestydím se za tuto značku, vím, že funguje. www.foreverliving.com
ID sponsora 420006004831 ......... s láskou.Bylinkový čaj

11. listopadu 2017 v 19:52
úžasný bylinkový čaj