Zlatá Gin-CHia

26. listopadu 2017 v 19:02
Zkombinovali jsme dvě historické byliny: zlatou šalvěj ze západu a žen-šen z východu a vytvořili moderní zázrak - Forever Gin-Chia.

Zlatá Chia obsahuje ze všech plodin nejvyšší procento polonasycených mastných kyselin (a-linolenovou a linoleinovou -83.2 %). Je vynikajícím zdrojem omega-3 mast-ných kyselin, přírodních antioxidantů a dietní vlákniny. Obsah proteinů v Chie je vyšší než v jiných obilovinách. Porovnejte 19-23% proteinů v Chie s pšenicí (14%), kukuřicí (14%), rýží (8.5%), ovsem (15.3%) a ječmenem (9.2%). A na rozdíl od jiných obilovin je to kompletní protein, má přiměřenou rovnováhu esenciálních aminokyselin. Je to také účinný antioxidant.

Žen-šen (Ginseng) je legendární pro své tonizační vlastnosti a vysloužil si mezi orientálními uživateli jméno "král tonik". Obsahuje jedenáct hormonům podobných saponinů, které dělají ze žen-šenu adaptogen (sloučenina, která přizpůsobuje své účinky potřebám těla). Žen-šen je také účinný antioxidant.Společně tyto vzácné byliny obsahují vitaminy A, B1, B2, C a D a rovněž tiamin, riboflavin, vápník, železo, sodík, draslík, zinek, měď, hořčík, mangan a přírodní papriku.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama